Türkçe Web Sitesi English Website İletişim Bilgileri
 

HAKKIMIZDA

ÜRÜNLER

SİPARİŞ FORMU

İLETİŞİM

ANA SAYFA

       
 

EBARA POMPA ÜRÜNLER

 • Paslanmaz Çelik Santrifüj Pompalar

 • Döküm Santrifüj Pompalar
 • Kendinden Emişli Santrifüj Pompalar
 • Sondan Emişli Pompalar
 • Dalgıç Pompalar
 • Atık Su ve Drenaj Pompaları
 • Pis Su ve Kanalizasyon Pompaları
 • Kesson ve Derin Kuyu Pompaları
 • Dikey Milli Çok Kademeli Pompalar
 • In-Line Sirkülasyon Pompaları
 • Hidrofor Üniteleri

info@turkmenmakina.com

 
 

EBARA POMPA

 

EBARA CORPORATION, 1912 yılında Japonya'da pompa imalatçısı olarak kurulmuş bir firmadır.Bugün, 5 milyar doları aşan cirosu, 15.000 kişiyi aşan çalışanı ve 0,5 Hp'den 30.000 Hp'ye kadar her tipte su ve sıvı pompasını tek isim altında imal etmesi ile EBARA, dünyanın en büyük pompa imalatçılarından biri olma sıfatını taşımaktadır.

EBARA pompa üretiminin yanı sıra; çevre, enerji, high-tech ürünler konularında da imalat ve faaliyet göstermekte, nükleer ve termik santral, kojenerasyon tesisleri, tünel için fan, kompresör, havalandırma ve soğutma ekipmanı, arıtma tesisleri (500.000 kişi ve üstü için), su ve gaz türbini, su kimyasalları, suni kar makinası, okyanus türü akvaryum dizaynı ve imali vb., gibi birçok ekipmanın dizaynı ve üretimini gerçekleştirmektedir.

EBARA, 1991 yılında İtalya'da kurduğu fabrikada komple paslanmaz çelikten imal domestik (evsel), endüstriyel, çevre ve imalat sektöründe kullanılabilecek çeşitli tipte pis, temiz ve atık su pompaları üretmektedir.Söz konusu pompalar dalgıç ve santrifüj tipte olup, Japon teknolojisi ve kendine patentli preslenmiş paslanmaz çelikten imal edilmektedir.

EBARA, kullandığı yüksek teknoloji ile pompaların birçok tipini, kısmi paslanmaz çelikten ziyade, en ufak parçasına kadar paslanmaz çelikten imal ederek, komple paslanmaz çelik pompa üreticisi olma özelliğini pekiştirmektedir.Komple paslanmaz pompaların yanında, EBARA'nın dökme demirden imal edilen birçok tip pompası da İtalya'daki fabrikasında üretilmektedir.

EBARA PUMPS EUROPE SpA, kalitesini sürekli yükselten bir firma olarak Avrupa'daki en önemli pompa imalatçılarından birisidir.EBARA, preslenmiş paslanmaz çelik teknolojisinin yaratıcı üstünlüğü ile konvansiyonel dökme demir pompalara nazaran, uygulamada kullanıcıya büyük kolaylıklar getirmektedir.Paslanmaz çelik teknolojisi, pasın kötü görünümünü ortadan kaldırarak, yüksek verim ve düşük enerji sarfiyatı sağlamaktadır.İtalya'nın Cles şehrinde 1992 yılında kurulan EBARA PUMPS EUROPE SpA, paslanmaz çelik pompalarının yayıldığı merkezdir.
Hammadde ve enerjinin, EBARA'nın İtalya fabrikasının üstün teknolojisiyle birleşmesi sonucunda ürünlerimiz, yüksek standart ve kalitede sizlere sunulmaktadır.
EBARA, komple paslanmaz çelikten imal domestik (evsel), endüstriyel, çevre ve imalat sektöründe kullanılabilecek tipte pis, temiz ve atık su pompaları üretmektedir.Söz konusu pompalar dalgıç ve santrifüj tipte olup, Japon teknolojisi ve kendine patentli preslenmiş paslanmaz çelikten imal edilmektedir.
EBARA PUMPS EUROPE SpA;Türkiye, İtalya, Fransa, İngiltere, Almanya ve Polonya'da ürünlerinin satışını ve satış sonrasındaki hizmetlerini yürütmektedir.

POMPA MODELLERİ KATEGORİLERİ

SANTRİFÜJ POMPALAR :
- Paslanmaz Çelik Santrifüj Pompalar : MULTIGO, JES-JE, DWO, CD-2CD, CDX-2CDX, 3 SERİSİ ve EVM SERİSİ
- Döküm Santrifüj Pompalar : PRA, CM, CDA ve CMR
- Kendinden Emişli Santrifüj Pompalar : AGA ve JES-JE

SONDAN EMİŞLİ POMPALAR :
ENORM ve 3 SERİSİ

DALGIÇ POMPALAR :
- Atık Su ve Drenaj Pompaları : BEST, RIGHT ve KIKA
- Pis Su ve Kanalizasyon Pompaları : DW-DWVOX, DML, DR SERİSİ
- Kesson ve Derin Kuyu Pompaları : IDROGO ve 4-6 BHS

DİKEY MİLLİ ÇOK KADEMELİ POMPALAR :
EVM ve MULTİGO

IN-LINE SİRKÜLASYON POMPALARI :
LPS ve ELINE

HİDROFOR ÜNİTELERİ
GP ve GPE
 

 

Ebara Pompa Ürünler
 

Her hakkı saklıdır. © 2006 Türkmen Endüstri Malzemeleri San. ve Tic. Ltd.Şti.